Yola çıktığımız ilk günden itibaren tek işimiz olan Lojistik faaliyetlerinde; performansımızı en üst seviyede tutarak alanında uzman, sıfır hata ilkesi ile çalışan ekibimiz ve geleneksel nakliye hizmetinden ziyade lojistik kavramını tam anlamı ile sunarak ülkeler arası güven köprüsü kuruyoruz. IRAK İRAN ROMANYA ALMANYA İNGİLTERE ülkelerine; optimum transit süreler, piyasa koşullarında en uygun navlunlar, bölgelerde yerleşik ofis ve ekiplerimiz ile ihracat ve İthalatlarınızda  çözüm ortağı olmaktayız.

’İzmir’’ ve ‘’İstanbul’’ şehirlerinden IRAK İRAN ROMANYA ALMANYA İNGİLTERE ülkelerine her hafta sağladığımız düzenli grupaj servis ve Türkiye’nin ’’81’’  ilinden 1 koliden 1 projeye aynı hassasiyet ile taşıma operasyonlarımızı yönetmekteyiz. Ana hatlarımız da bulunan şirketimiz sayesinde  ithalatçının gümrükleme yetkisi olmadığı taktirde ilgili ürünü kendi şirketimiz üzerinde gümrükleyip bürokrasiyi oldukça en aza indirgiyoruz.

Sevkini gerçekleştirdiğimiz ürünlerinizi Irak da hizmet veren tek şirket olan Alman Lutz sigorta şirketi ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ile 2.000.000 EUR bedelinde sigortalı olarak sevki gerçekleştirmekteyiz. Ana hatlarımızda bulunan ekiplerimiz sayesinde ürünler gümrükte takılmaz tedarik zinciriniz uzamaz. Temel ilkelerimiz olan ‘’Doğruluk’’ ‘’Şeffaflık’’ ‘’Dürüstlük’’ ve de prensip edinmiş olduğumuz ‘’Hizmette’’ ve ‘’Fiyatta’’ rekabet anlayışımız sayesinde uzun ortaklıklar sağladığımız şirketler arasına giren her iş ortağımız bizim için ödüldür.