Hakkımızda


Uluslararası nakliye hizmetleri vermeye başladığımız ilk günden itibaren, geleneksel nakliye hizmeti anlayışından ziyade “lojistik” kelimesinin anlamının karşılığını tam olarak veriyor, ülkeler arası güven köprüsü kuruyoruz. “Hatasız hizmet” ilkesini benimsemiş alanında uzman ekibimizin, kalitemize doğrudan etki eden performansının hep en üst seviyede olması, bugün elde ettiğimiz uluslararası başarımızın en önemli nedenidir.

Kaliteli grupaj hizmetimizle Türkiye’nin 81 ilinden her hafta, ister 1 koli ister 1 proje olsun gönderimi gerçekleştirilmek istenen bütün ürünleri aynı hassasiyetle İzmir ve İstanbul merkez çıkışlı olarak Romanya, Irak ve İran’a taşıyoruz. Bizi benzerlerimizden farklı kılan özelliklerimiz arasında transferlerimizin optimum sürede gerçekleşmesi, piyasadaki en uygun navlunu sunmamız ve ilgili ülkelerde yer alan ofislerimizin getirdiği avantajlar bulunmaktadır.

Iraklı ihracatçının gümrük kodu olmadığı durumlarda ilgili ürünü Irak’ta bulunan şirketimiz üzerinde gümrükleyerek bürokratik nedenler dolayısıyla kaybedilen zamanı en aza indiriyoruz. Irak gümrüğündeki ekibimiz sayesinde ürünlerin gümrükte takılmasını ve böylelikle tedarik zincirinizin uzamasını engelliyoruz.

Temel ilkelerimiz olan “doğruluk”, “şeffaflık” ve “dürüstlük” ile prensip edinmiş olduğumuz “hizmette ve fiyatta rekabet” anlayışımız sayesinde uzun ortaklıklar sağladığımız şirketler arasında sizleri de görmekten onur duyarız.

* FGL, Bir Fırat Ulaştırma Markasıdır.

Yukarı